Vodstvo

prof. dr. Rado Pišot
direktor
Rado.Pisot@zrs-kp.si


Mateja Krmelj, univ. dipl. prav.
vodja uprave (na porodniškem dopustu od 14.10.2020 dalje)
+386 5 663 77 73
Mateja.Krmelj@zrs-kp.si


Svetovalci direktorja

prof. dr. Nadja Furlan Štante
znanstvena svetnica
+386 5 663 77 00
Nadja.Furlan@zrs-kp.si


dr. Tilen Glavina
asistent z doktoratom
+386 5 663 77 00
Tilen.Glavina@zrs-kp.si


mag. Iztok Škerlič
svetovalec direktorja za mednarodne projekte
+386 5 663 77 00
Iztok.Skerlic@zrs-kp.si


Kabinet direktorja

Petra Štefančič, univ. dipl. ekon.
vodja kabineta
+386 5 663 77 02
Petra.Stefancic@zrs-kp.si

Znanstveni svet ZRS Koper

Upravni odbor ZRS Koper

Tomaž Može
predsednik, predstavnik zainteresirane javnosti

 


dr. Tilen Glavina
podpredsednik, predstavnik zaposlenih

 


dr. Bojan Mevlja
član, predstavnik ustanovitelja (MKGP)

 


prof. dr. Jadran Lenarčič
član, predstavnik ustanovitelja (MIZŠ)

 


dr. Mladen Gasparini, dr. med.
član, predstavnik zainteresirane javnosti